Bilgisayar Eğitimi Kursu

İstanbul Bilgisayar Eğitimi Kursu

Bilgisayar eğitimi kursu ile bizler de size bilgisayarı daha yakından tanımanız için en temel bilgisayar bilgisinden profesyonel bilgisayar bilgisine kadar pek çok alanda eğitim fırsatı sunuyoruz.

Günümüz teknolojilerine daha yakından tanımanın yollarından birisi de bilgisayar kullanım düzeyini arttırmaktır. Bilgisayarlarla aklınıza gelen hemen hemen her şeyi kolay şekilde yapabileceğinizden, bilgisayar bilginizin üst düzey olması sizi gelecekte çok daha iyi yerlere kolay şekilde getirebilecektir.

İşinizi geliştirmek ve iş potansiyelinizi kolay şekilde arttırmak istiyorsanız bilgisayar eğitimi konusunda destek mutlaka almanız gerekecektir. En üst düzey programlardan temel seviye bilgisayar eğitimine kadar pek çok alanda size en iyi bilgisayar eğitimini kolay ve hızlı şekilde vereceğiz.

Bilgisayar eğitimi denildiği zaman akıllara genel olarak programlar gelmektedir. Donanım ve yazılım alanında bilgisayar konusunda aklınıza gelebilecek her türlü soru işaretini kolay şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Böylece nitelik konusunda daha geniş bilgiye sahip olacağınızdan iş hayatınızda bu size olumlu bir katkı sağlayacaktır. Bu yüzden kariyer basamaklarını daha kolay ve hızlı şekilde yükselmek için bilgisayar eğitimi almak, bilgisayar bilginizi üst seviyeye çıkarmak önemlidir.

Sizler de bilgisayar bilgisi konusunda daha farklı programlar öğrenmek ve en iyi şekilde bilgisayar bilgisine sahip olmak için sitemizin iletişim alanından bize ulaşarak bu alanda merak ettikleriniz sorabilirsiniz.

Temel Bilgisayar Kursları

Üst düzey bilgisayar kurslarında daha ağır ve temel seviye kurslarını tamamlamış olan kişilere özel eğitim uygulanır. Bu başlıkta temel bilgisayar kurslarının neler olduğunu ve temel seviyeden başlayan bir kişinin hangi kursları alacağından bahsedeceğiz.

  • Temel bilgisayar bilgileri
  • Windows
  • Ms Word
  • Ms Excel
  • Ms Powerpoint
  • İnternet Kullanımı

Başta olmak üzere bunların yanında kişinin temelde bilmek istediği programlar paketin içinde yer alarak temelden bilgisayar kullanım eğitimi verilir. Bilgisayar kullanımı ve buna bağlı olarak temel seviye bilgiler kursta öğretilir ve kurs bitiminde kursiyer temel seviye bilgisayar bilgisine sahip olur.

Eğer kursiyer arzu ederse bunun üzerine farklı programlar ve bilgisayar bilgilerine de sahip olabilir yani kursa devam ederek orta düzey bilgisayar bilgisine sahip olabilmektedir.

Eğitim Şekli ve Modeli

Eğitimlerimizde her zaman kursiyerlerimize bilgisayar başında uygulamalı olarak eğitim uygulamaktayız. Uygulamalı eğitimlerimiz sonucunda kursiyerler daha akılda kalıcı şekilde öğrenmekte ve bunların yanı sıra daha verimli çalışabilmektedir.

Her kursiyerimize özel olarak ayrı bilgisayar tahsis edilmektedir. Bu bilgisayar kurs boyunca kursiyere ait olup, kursa geldiği süre içinde uygulamalı olarak bilgisayarda çalışabilmektedir. Kursiyerlerin eğitiminin sonunda MEB onaylı bilgisayar sertifikası verilmektedir. Bu belge ile ilgili detaylı bilgilere yazının devamından daha geniş şekilde yer verilecektir.

Ders Zamanı ve Saati

Haftalık belli saat aralıklarında ve belli günlerde kursa devam zorunluluğu bulunmaktadır. Uygulamalı bir kurs olmasından dolayı uygulama yapmadan bilgisayar eğitimi almak söz konusu olmayacaktır.

Bu yüzden kursa kaydını yaptıran tüm kursiyerlerimize düzenli olarak kurslara devam etmelerini önermekteyiz. Uygulamalı olan tüm eğitimlerde saatin hatta dakikaların bile önemi oldukça fazladır, kaçıracağınız en ufak ayrıntı size büyük maliyetler getirebilir ve dersten geri kalmanızı sağlayabilir. Bu yüzden kursa devamlılık esastır.

Ders zamanı ve saati konusunda esneklik gösterebilmekteyiz. Haftanın hangi günleri kursiyer için uygun olduğuna karar verdikten sonra, uygun olan günlerde kursiyer ile beraber belirleyerek kurs zamanı ve saati konusunda seçim yapabilmekteyiz.

Sizler de haftalık uygun olduğunuz gün ve saatleri belirleyerek bu konuda bize bilgi verirseniz birlikte haftalık çalışma planı oluşturabilir ve derslerden alacağınız verimi en üst seviyeye çıkartabiliriz.

Haftada genellikle 2 gün uyguladığımız kursumuz yine haftada genellikle 6 saat üzerinden yapılmaktadır. Yani bir günlük sürede ortalama 3 saat ders uygulanır. Bu rakamlar bazı özel durumlara göre farklılık gösterebilir.

Bu yüzden en kesin bilgiye iletişim bölümünden firmamıza ulaşarak daha geniş bilgiyi kolay şekilde elde edebilirsiniz.

Hayatınızı değiştirmek ve her anlamda daha nitelikli bir kişiye dönüşmek farklı uygulama ve programları bilmekten geçmektedir. Geleceğin teknolojisi yazılım ve bilgisayar olduğunu düşündüğümüzde gelecekte bilgisayar bilgisine sahip olmanın, yazılım üretmenin ve bilgisayara hakim olmanın önemi çok daha artacaktır.

Bilgisayar Eğitiminin Gelecekteki Önemi

Bilgisayar geleceğin makineleri olarak tanımlanmaktadır. Günümüzde pek çok ev, işletme ve daha pek çok farklı alanlarda yazılımın önemi ortaya çıkmakta, yazılım ile akıllı evler, arabalar, işletmeler yapılmaktadır.

Hal böyle olunca niteliksiz ve bir konuda uzmanlığı olmayan kişilere olan ihtiyaç robotlarla giderilecek ve sonuç olarak bu kişilere ihtiyaç duyulmayacaktır. Bu yüzden bilgisayar ve bilgisayar programları konusunda ne kadar fazla bilgiye sahip olabilir, ne kadar fazla program bilgisini bilirsek çok büyük avantaj sağlayacak, iş ve hayat kalitemiz de bu denli yüksek olacaktır.

Hayatımızı değiştirmek, hayata farklı şekilde pozitif bir pencereden bakmak için sizler de kaliteli bir şekilde en iyi programları öğrenmeli ve en önemlisi yazılım konusunda fikrinizin olması gerekmektedir. Bizler de bu aşamada sizlere gerek yazılım gerekse temel bilgisayar eğitimi alanında hizmet sağlayarak hayatınızın değişmesi için size büyük destek sunmak için çaba göstermekteyiz.

Bilgisayar ve bilgisayarlara ait pek çok konu gelecekte vazgeçilmezler arasına girecektir. Çünkü dünya teknoloji dünyasına doğru değişiyor, evriliyor. Dünya üzerinde en fazla ciro yapan, en çok kazanç sağlayan ilk 3 şirketin teknoloji ve yazılım şirketi olduğunu gördüğümüzde bu bilgi bize gelecekte yazılımın önemini daha da ortaya koymaktadır.

Bilgisayar eğitimi olan, gelecekte iyi işler başarmak isteyen pek çok kişi günümüzde yazılım öğrenerek kendisine ait bir takım uygulama, program ve içerik üretmeye çalışıyor. Ancak bunları yapmak belli bir plan ve doğru çalışmanın eseri olduğunu unutmamak gerekir.

Yazılım üretmek kolay değildir, ancak sistemli ve programlı çalışan herkes kolay şekilde kendine ait bir takım yazılımları kolaylıkla üretebilmektedir.

Herkes Bilgisayar Öğrenebilir Mi?

Bilgisayar öğrenmek ve bilgisayar eğitimi almak tamamen kişinin içinden gelmelidir. Eğer ki bilgisayar öğrenmeyi gerçekten çok istiyorsanız kolay şekilde kursumuzdan destek alarak kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Aynı şey yazılım için de geçerli, eğer bir kişi yazılım üretmeyi istiyor, kafasında bir proje var ve bunu hayata ancak yazılımla geçirebileceğini düşünüyorsa hızlı ve kolay şekilde kısa bir eğitimin ardından yazılım oluşturabilecek konuma kolay şekilde gelecektir. İşte o zaman kolay ve hızlı şekilde elde ettiği ve ürettiği yazılımları piyasaya sürerek olması gerektiği gibi kolay ve hızlı bir değişim içine girebilecektir.

Çünkü yazılım öğrenmek geleceğin meslekleri arasında yer alır. Yazılım öğrenen, yazılım ile bir takım şeyleri başaran kişilerin örneği oldukça fazladır. Facebook’un kurucusu Zuckerberg, Google’un kurucusu Larry Page, Microsoft’un kurucusu Bill Gates gibi pek çok ismi saymak mümkündür. Bu kişiler çok iyi yazılım bilgileri ile günümüzde en değerli şirketleri yaratmayı başarmışlardır. İşte tam olarak yazılımın gücü budur.

Yazılım üretmek, yazılım ile bir takım şeyleri başarmak kolaydır. Sadece kafanızdaki projeyi oluşturmak ve bu proje için emin adımlarla ilerlemek, çalışmak ve sabretmek asıl meseledir. Bu şekilde uygulanan pek çok proje mutlu sona kolay şekilde ulaşacaktır.

Yazılım ve Katma Değer İlişkisi

Yazılım oluşturup katma değer üretmek hem ülke ekonomisine hem de bireyin kendi hayatını olumlu etkilemektedir. Sadece çok küçük hemen hemen herkesin yapabileceği yatırım ile sağlam bir yazılım bilgisi birleşerek dünyaya meydan okuyabilir, hayatınızı değiştirecek bir takım kriterleri elde edebilirsiniz.

Yazılım ve katma değer ilişkisi bu yüzden çok önemlidir. Yazılım derslerinin okulda gelecek dönemde zorunlu bir ders haline geleceği ve tüm öğrencilerin bu kodlama dillerinden en az birisini çok iyi şekilde öğretileceği düşünülmektedir. Geleceğin teknolojisi içinde bu oldukça büyük önem taşımaktadır.

Sizler de yazılım bilginizi geliştirerek bilgisayar eğitimleri ile hayal ettiğiniz noktaya kolay şekilde erişebilirsiniz. Yani iyi bir eğitim ile hayatınızı büyük ölçüde değiştirebilir, daha geniş perspektiften bakan ve hayata her zaman gülümseyen bir insan konumuna kolay şekilde gelebilirsiniz.

Yazılım ve katma değer ilişkisine bağlı olarak ülke ekonomisindeki bir takım değişiklikler de, yine ülke içinden çıkan başarılar ve kullanılabilir programlar ile ilintilidir. Yani sonuç olarak ülke içinde üretilen bir yazılım ülkeye büyük getirileri olabilmektedir.

Nitekim ABD son yıllarda pek çok farklı yazılım ürünü ile bunun ekmeğini çoğu kez yemiş ve her geçen gün daha da güçlenerek yemeye devam etmektedir.

Kolay ve Hızlı Bilgisayar Eğitimi

Bilgisayar hiç bilmiyorum ve kolay şekilde bilgisayar öğrenmek istiyorum diyenler için doğru adres firmamızdır. Kolay ve hızlı şekilde temel bilgisayar programlarını öğrenebileceğiniz gibi bunların yanı sıra hayalini kurduğunuz programları ve kodlama dilleri konusunda da destek alabileceksiniz.

Siz de teknolojiden uzak kalmamak kolay ve hızlı şekilde alacağınız küçük bir eğitim ile bilgisayar kullanmaya başlamak ve bir takım temel programları öğrenmek için hemen bize ulaşarak bu konuda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bilgisayar iş yaşamımızda da bize büyük bir artı katmaktadır. Bilgisayar bilgisine sahip ve iş yaşamı için olmazsa olmazlar arasında yer alan temel Office programlarını bilmek gerek özel sektör gerekse kamu işlerinde size büyük kazanç sağlayacaktır.

Kolay ve hızlı şekilde bilgisayar eğitiminin yanı sıra dilediğiniz soruları sormak, aklınıza takılanları öğrenmek, gerek temel gerekse profesyonel seviyede bilgi sahibi olmak firmamızda yer alan deneyimli ve konusunda uzman eğitmenlerimiz ile mümkündür.

Hayatınızı kolaylaştıracak ve size büyük kolaylık sağlayacak bilgisayar bilgisine kolay şekilde sahip olmak için sizler de hemen bize ulaşmalı ve bu konuda kendinizi geliştirmek için kapı aralamalısınız. Geleceğinizi garanti altına almak, hem özel sektör hem de kamu işlerinde önünüzü açacak ve altın fırsat sağlayacak özel bilgisayar programlarını öğrenerek sizler de hemen kaliteli bir eğitim ile hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar ve bilgisayar ile elde edilen üretimin, bilginin, gün geçtikçe artarak hızlı şekilde büyüdüğü günümüzde gelecekte bilgisayarların önemini kestirmek hiç de zor değildir. Bu yüzden sizler de daha fazla geç kalmadan, kolay ve hızlı bunun yanında pratik bir şekilde hayatınızı değiştirecek bilgisayar dillerine hakim olabilirsiniz.

Temel seviyede bilgisayar bilgilerini bilmek ve bildiklerinizi pekiştirmek daha fazla ve daha iyisini öğrenmek her zaman bizimle mümkün olacaktır. Sen de hemen en iyi şekilde bilgisayar bilgisine sahip olmak, hayatını değiştirecek bu özel kursa katılarak hemen hayalini kurduğun temel ya da ileri seviyede bilgisayar bilgisine sahip olabilirsin.

Bir Cevap Yazın

size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişim formunu doldurun ve hemen size ulaşalım. Avantajları kaçırmayın.