Cisco Network Uzmanlığı Eğitimi (ccna, ccnp) | Bilişimle Kariyer

Cisco Network Uzmanlığı Eğitimi (ccna, ccnp)

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
cisco network uzmanlığı eğitimi 2018

Cisco Network Uzmanlığı Eğitimi (ccna, ccnp)

Cisco geçmişte çok daha aktif olan ve bilinen bir işletmedir. Günümüzde çok fazla bilinmediği de bir gerçektir. Şuanda dünyada pek çok ürün, cihaz Cisco tarafından imal edilmektedir. İnternet ağlarında, internet altyapılarında, güvenlik duvarlarında ve bunun gibi bir çok alanda üretilen cihazların üretimi Cisco tarafından sağlanmaktadır.

Bu durum Microsoft’un Office programlarının her birini içermesine benzemektedir.

Network denildiği zaman akla Cisco gelmektedir. Cisco’nun önemi ne kadar büyük olsa da pek bilinmemesinin de belli başlı nedenleri bulunmaktadır.

Bunun sebebi de Cisco ürünlerini kendi adıyla üretip farklı bir isim altında toplamaktadır. Bu isim Linksys’tir. Cihazların üzerinde küçük boyutta Cisco markasının logosu bulunmaktadır. İsim olarak da Linksys olarak piyasaya sürülmektedir. Cisco network uzmanlığını da beraberinde getirmektedir.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

2018 cisco network uzmanlığı

csco network uzmanlığı eğitimi kadıköy

Bu uzmanlık için Cisco network uzmanlığı eğitimi adı altında eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler içerik bakımından oldukça zengin ve fayda sağlayacak niteliktedirler. Eğitim süresinde yapılan tüm uygulamalar, verilen tüm örnekler kişiyi hem networkte ileri düzeye taşımakta hem de gerçek hayatla bağlantılı biçimde beceriler kazandırmaktadır.

Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE) olan sertifika Cisco’nun eski dönemlerde alınan sertifikası olmakla birlikte geçmişte hem uygulamalı hem de yazılı sınavlar ile alınabilmekteydi.

Cisco sayesinde bu durum daha da seçeneklere bölünerek birkaç farklı sertifikasyonlar da kabul edilmeye başlandı.

Her zaman öncelikli olarak alınması gereken sertifikasyon ise CCNP yani Cisco Certified Network Professional sertifikasıdır. Cisco hayata yenilikler ve kolaylıklar getirmiş olan bir networkingtir diyebiliriz.

Bu eğitimlerden alınan sertifikalar sayesinde kişiler iş başvuruları esnasında daha özgüvenli ve daha ön planda olurlar. Kişiye hem nitelikli, çözüm odaklı, kaliteli, verimli çalışan şeklinde beceriler katarken hem de kariyer olarak her zaman daha ileri taşımaya devam etmektedir. 2018 Cisco network uzmanlığı eğitiminin en çok tercih edilen olmasının sebebi de budur.

size nasıl yardımcı olabiliriz?
size nasıl yardımcı olabiliriz?

Cisco network uzmanlığı eğitimi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın